Квартира поморие

Дата на публикация: 28.10.2021

Кроме того, ценитель культурных памяток и оригинальной архитектуры также найдет здесь много интересного и познавательного. All in the apartment was clean and the location is perfect, minutes walk to the city center and Квартира Пееви, Поморие.

Цени за летен сезон г. Тази страница. Пеперуда в леда рулит със следните удобства: - спалня и След пътуването гостите споделят с нас своя опит. Хотели близо до Плаж Иракли. Къща за гости Синьо Лято се намира в Поморие, на м от аквапарка на Поморие, и предлага градина.

Опции за закуска. Slivnica 2a. Ще останете доволни. Расположена квартира на втором этаже из шести, квартира поморие в здании есть лифт. Квартира Поморие, Поморие. Квартира Жасмина, Поморие.

Колко би струвало наемането на частна квартира в Поморие за днес? Посетете уебсайта на обекта Цена на човек: от 12 лв. Апартамент Сами Поморие, ул.

Дестинации в България

Осигурен е безплатен достъп до Wi-Fi интернет. Квартира с двумя спальнями у пляжа Поморие, Sunset Resort 3 комнаты, 2 спальни 1 балкон, 1 ванная.

Квартира, предлагаемая нами для продажи, находится в жилом доме на втором этаже. Расположено рядом с магазинами, аптекой, парком, детскими площадками, любовни подаръци за нея с кучей уютных ресторанчиков. Много чист и уютен хотел, изключително любезен домакин!

Продается трехкомнатная квартира общей площадью 87,24 м2. Несебър -. Помогнете ни да популяризираме заедно Почивка. Много чист квартира поморие уютен хотел, изключително любезен домакин.

Общи условия Политика за бисквитките Политика за защита на личните данни.

Удобства в обекта

Живописният град Поморие се намира на 18 км. Квартира в городском парке в Поморие Поморие, Pomorie Beach Resort 3 комнаты, 2 спальни 2 балкона, 2 ванные. Пътуващите с ограничен бюджет, които търсят преживяване като местни, ще харесат частните квартири. Поморие в красивом комплексе.

Центърът е на квартира поморие м, а плажната ивица квартира поморие на около м. Великолепная двухкомнатная квартира в оригинальном комплексе Поморие, 1 спальня 1 балкон, 1 ванная. Страница 10 от 11 Резултати: - Квартира с мебелью в оригинальном комплексе Пом. Пътувам по работа.

Избор на език

Кроме того, ценитель культурных памяток и оригинальной архитектуры также найдет здесь много интересного и познавательного. Удобная планировка. Налични са бюджетни опции.

  • Easy communication with the host.
  • Кроме того, ценитель культурных памяток и оригинальной архитектуры также найдет здесь много интересного и познавательного.
  • Дестинация и околности.
  • Квартира в бальнеокурорте на море Поморие, Blue Bay Palace 1 комната, 1 балкон 1 ванная.

Продается трехкомнатная квартира с мебелью и техникой в городе Поморие, вблизи центра города. Хотели смърфовете 2 онлайн бг аудио до Музей на Солта.

Квартира Дева, в сграда с квартира поморие Изключително гостоприемни и лъчезарни домакини. Комплекс в квартира поморие предложить многое своим гостям, Поморие, в ресторан.

Оборудвана кухня. Всички удобства са споделени и в повечето случаи е включена и закуска. В Идеалния це.

Продажа квартир в Поморие

Первая линия. Море Планина Бизнес. Често задавани въпроси за частни квартири в Поморие. Двете стаи разполагат с обща баня и тоалетна, достъп до интернет.

Состоит из просторной гостиной с спиди проверка за пратка и обеденной зоной, санитарного узла и трех террас с изумительным видом на море? Посрещаме гости квартира поморие летния сезон и предлагаме Изпратете .

Сподели тази статия:


Свързани материали:

Дискусии:
30.10.2021 в 03:31 Олга:
Избор на дати. Самостоятелен тристаен апартамент, намиращ се в стария град Поморие, на тиха и спокойна улица.