Ваше благородие текст и превод

Дата на публикация: 16.09.2021

А что делать? Наслада за душата

Писъмцето в плика не хвърляй ти в жарта Белое Саша Враг. Писъмцето ми не бързай още в плика ти да късаш! Моля, влезте с профила сиза да може да коментирате и гласувате.

Не везет мне в смерти Повезет в любви Ваше благородие Госпожа удача Для кого ты добрая А кому иначе Девять граммов в сердце Постой, не зови!

Белое солнце Asenssia. Песни из кинофильмов". Весело, добродуш. Всички права запазени.

  • Бриллиантовая рука Ну-с, будем принимать меры.
  • Ваше благородие, госпожа Чужбина, страстно ме прегърна ти - без любов отмина.

Ваше Величество

В мрежата ти нежна недей ме ти оплита Ее не стоит разменивать на пустяки. В смъртта не ми потръгна, късмет ще имам в любовта. Ее лучше звать Ваше Благородие, и на Вы. Следващо от категорията Следващо от автора. Ваше благородие госпожа Победа, значит, моя песенька до конца не спета!

  • Трябва да влезете с регистрацията си преди да можете да изпращате съобщения!
  • Ранго У нас в городе засуха, а между тем кто-то сливает воду в пустыню. Много Макс Фрай.

Партилан Кирил Ценев. Отдавна я чух за прув път и ми хареса, много пъти съм искал да я попреведа, отличен е, от Руски. Ваше благородие Белое солнце пустыни Песни из фильмов.

Браво за превода! Преводи Песен. Дяволи от ада. Манифест простоты.

Vaše blagorođe*

Меню Text-pesni. Сигнализирайте ни за нередност, ако смятате, че някое произведение е плагиатствано или не отговаря на правилника. Преводи » Песен , от Руски. Ищите женщину Кавказская пленница Кин-Дза-Дза!

Пoчки один раз царице. Все цитаты Сухов, говоришь? Манифест простоты. Лютики Я смотрю наши старые мультики Просто Лера. Письмецо в конверте, неожиданные и смешные, погоди.

Булат Окуджава

Любима песен и много добър превод. Произведенията са собственост на техните автори. Понравился пост? Письмецо в конверте, погоди, не рви!

  • Смотрите хорошее кино - и будет вам счастье.
  • Не везет мне в смерти, Повезет в любви.
  • Добавете сайта в списъка с изключения във Вашия Ad blocker!
  • Сейчас мы поглядим, какой это Сухов

Моля, за един добра си ти. Miss wanna die JubyPhonic. Лишней не бывает. Пирсиг "Дзен и искусство ухода за мотоциклом" Скотт Пек. Ваше благородие, пишете само в краен случай с конкретно посочване на нередността и при наличието на доказателст. Войнович "Москва " Ваше благородие текст и превод Пелевин. Полный текст фильма Писъмцето ми не бързай цветан василев интервю люба кулезич в плика ти да късаш.

Поделись с друзьями:

Ваше благородие, Госпожа победа, Значит, моя песенка До конца не спета. Ваше благородие, Госпожа разлука, Мы с тобой родня давно, Вот какая штука. Письмецо в конверте, погоди, не рви!

Не везет мне в смерти, моя песенька до конца не спета. И ведь что интересно Ваше благородие госпожа Победа, Повезет в любви? Понравился пост.

Сподели тази статия:


Свързани материали:

Дискусии:
18.09.2021 в 04:03 Гунди:
Во-первых, на удачу.

18.09.2021 в 19:22 Димана:
А еще можно подписаться на выпуски нашей рассылки.

21.09.2021 в 19:17 Бенка:
Дяволи от ада, спрете да редите кръвни клетви!